Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

dragot

Vazhdojnë kërkimet në Dragot: Greqia kërkon verifikimin e eshtrave (DETAJE TË REJA NGA PROCESI)

Gërmimet për eshtrat e ushtarëve grek në fshatin Dragot të Tepelenës vazhdojnë ende. Ndërkohë shteti grek ka marrë vendimin që eshtrave...

Gazetari Hoxha: E vërteta e ushtarëve grekë me medalion italian dhe ajo që më shqetëson mua

Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar se përse eshtrat e ushtarëe grekë të zbuluar në Tepelenë janë gjetur me medalione italiane. Sipas...

Grek apo italian? Eshtrat e ushtarit të gjetur në Dragot shkaktojnë debat

Ministria e Jashtme greke ka deklaruar se menjëherë pas nisjes së gërmimeve në fshatin Dragot të Tepelenës janë zbuluar edhe eshtrat e para të...

Lajmet e fundit