Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

Dragos Savulescu

I arrestuan partnerin në Mykonos, vjen reagimi i parë i Angela Martinit (FOTO)

Bashkëshorti i Angela Martinit, Dragos Savulescu, u arrestua ditën e djeshme pas një kohe të gjatë në arrati. Ai u arrestua në Mykonos bashkë me...

Angela Martini “për shtatë palë qejfe” në jahtin luksoz, modelja provokon ndjekësit me fotot “e nxehta”

Angela Martini është një ndër modelet më me klas dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka ditur si të...

Lajmet e fundit