Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

dragobia

Alarmante në Tropojë: Firma që ndërton hidrocentralet në Valbonë kryen shpërthime, shkatërron linjën elektrike

Linja elektrike në fshatin Dragobi dhe Valbonë është dëmtuar si pasojë e shpërthimit me lëndë plasëse që kryen nga firma e ndërtimit të HEC-eve....

Valbona në buzë të shkatërrimit, alarmi nga ekspertët e huaj (VIDEO)

Në muajin mars të vitit 2017 nisën shpërthimet me dinamit në Parkun Kombëtar të Mbrojtur të Valbonës në Shqipëri. Fajtor për...

Lajmet e fundit