Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dragan Pavlovic Latas

Përplasja “live” e gazetarit me kreun e opozitës: Jeni bastard dhe mashtures (Video)

Një debat i ashpër, aspak profesional, ka degjeneruar në fyerje mes kryeredaktorit të TV Sitel, Dragan Pavloviç Latas dhe kryetarit të opozitës në Maqedoni...

Lajmet e fundit