Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dragan Čović

Deklarata e Nishanit në Sarajevë, nxit reagimet e liderëve të Republikës Srpska

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Sarajeve të Bosnje-Hercegovinës ku është takuar me liderët e këtij vendi. Gjatë konferencës...

Nishani në Sarajevë, kërkon njohjen e Kosovës

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani filloi sot vizitën e tij zyrtare në Bosnje dhe Hercegovinë, ku u përshëndet me një ceremoni zyrtare mirëseardhjeje nga...

Lajmet e fundit