Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

draftrezolute

Thaçi: Draftrezolutë për bashkimin e Luginës me Kosovën

Ndërsa theksoi se do të bëjë të pamundurën që të mbyllë një marrëveshje paqësore me Serbinë dhe të korrigjojë këtë padrejtësi historike.  “Mund...

Lajmet e fundit