Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Draftraporti i ekspertëve zviceranë: Të pezullohet ndërtimi i HECeve të Kalivaçit dhe Poçemit

Draft-raporti i ekspertëve zviceranë: Të pezullohet ndërtimi i HEC-eve të Kalivaçit dhe Poçemit

Një raport paraprak i ekspertëve mjedisorë të Konventës së Bernës ka dalë me 12 rekomandime për qeverinë shqiptare në lidhje me pezullimin e HEC-eve...

Lajmet e fundit