Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
1kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
36 °
E premte, 1 Korrik, 2022

TAG

drafti universiteti

Publikohet DRAFTI i qeverisë për Universitetin: Përgjysmim tarifash, rritje e buxhetit për arsimin, kartë studenti dhe 10 premtime të tjera (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama publikon të plotë draftin e paktit për Universitetin, që parashikon realizimin e një sërë pikave, të kërkuara nga studentët por edhe...

Lajmet e fundit