Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
3.1kmh
0 %
Mar
32 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

drafti perfundimtar

Reforma në Drejtësi, Basha pranon ftesën e Ramës për dialog

Kryeministri Edi Rama i ka bërë një lutje të drejtpërdrejtë Partisë Demokratike dhe ka ftuar gojarisht liderin e saj, Lulzim Basha, për t’u takuar...

Venecia ndryshon papritur opinionin përfundimtar, bien disa nga shqetësimet e opozitës

Komisioni i Venecias ka ndryshuar në mënyrë të papritur raportin përfundimtar për reformën në drejtësi. 8 paragrafe janë prekur në draft opinion ( paragrafet...

Lajmet e fundit