Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drafti per reformen ne drejtesi

Xhafaj: Drafti i reformës të kalojë në seancë, ashtu si dekriminalizimi

Kryetari i komisionit për reformën në drejtësi, Fatmir Xhafaj ka deklaruar se drafti për reformën në fjalë do të kalojë në seancë. ...

Artan Fuga: Fillimisht po përtoja të shikoja draftet për reformën në drejtësi, por kur i pashë…

Akademiku Artan Fuga ka komentuar dy draftet e Partisë Socialiste dhe Partisë Demokratike për reformën në drejtësi. Fuga shkruan se fillimisht ka përtuar t’i...

Ngjela: Kjo është prova e Ramës

Ndërkohë që shqiptarët po shkojnë drejt një varfërie ekstreme, Edi Rama duhet të japë provën se mbështet Reformën për Demokracinë shqiptare - thotë Avokat...

“Neni 25”, Rama dakort me opozitën: Gabuan ndërkombëtarët, do bëhet më e mira

Kryeministri Edi Rama ka postuar një status të shkurtër në faqen e tij zyrtare rreth nenit 25 të Draftit për Reformën në Drejtësi ku...

Drafti për Reformën në Drejtësi, PD: Vlerësojmë përmirësimet por ka ende probleme

Partia Demokratike ka bërë publike ditën e sotme qëndrimin e saj për Draftin e Reformës në Drejtësi duke u shpehur se në draftin e...

Lajmet e fundit