Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

drafti makina

Ja kush përfiton nga amnistia, shuarja e detyrimeve të papaguara për makinat

Amnistia përfshin edhe çregjistrimin e makinave dhe shuarjen e detyrimeve të papaguara, për të cilat nuk është kryer asnjë veprim deri në dhjetor 2011....

Lajmet e fundit