Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

drafti i prokurimeve

PROKURIMET PUBLIKE/ Braçe ‘vë gishtin në plagë’: Ka gara fiktive, ndërhyrje klienteliste, banale dhe të sofistikuara

Zv.kryeministri Erion Braçe duket se i bën opozitë vetë qeverisë në kushtet kur opozita është jashtë parlamentit. Prej ditësh ai ka...

Lajmet e fundit