Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

drafti i pd

ZBULOHET DRAFT MARRËVESHJA: Ja shtatë KUSHTET e PD që të RIKTHEHET NË PARLAMENT dhe të heqë dorë nga PROTESTAT

Një draft-marrëveshje po qarkullon në mediat online, që ka për qëllim zgjidhjen e krizës politike në vend. Marrëveshja e publikuar nga...

Reforma në Drejtësi, Basha pranon ftesën e Ramës për dialog

Kryeministri Edi Rama i ka bërë një lutje të drejtpërdrejtë Partisë Demokratike dhe ka ftuar gojarisht liderin e saj, Lulzim Basha, për t’u takuar...

Lajmet e fundit