Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

draft

Prezantohet draftin për qeset plastike, gjobat dhe sanksionet, Mziu kundër: Falimentojnë 20 biznese…(E PLOTË)

Ministria e Turizmit dhe Mjedisit ka përgatitur draftin lidhur me përdorimin e qeseve plastike. Dhe për këtë çështje po diskutohet edhe në Komisionin e...

Opozita e Bashkuar dërgon në Këshillin Politik draftin: Hapje 100% e listave dhe të ruhen koalicionet siç janë në ligjin aktual

Opozita e Bashkuar ka dërguar në Këshillin Politik draftin për hapjen 100% të listave. Ndërkohë mësohet se opozita ka kërkuar që...

Dorëzohet në Kuvend drafti përfundimtar për ‘Zgjedhoren’, e merr në dorë Komisioni i Ligjeve

Ditën e sotme është dorëzuar në Kuvend drafti përfundimtar për ‘Zgjedhoren’.   Drafti do të dorëzohet në Komisionin e Ligjeve, pasi...

Merret vendimi, Komisioni i Venecias shtyn shqyrtimin e draftit për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese

Sot dhe nesër do të duhej që Komisioni i Venecias të shqyrtonte draftin për anëtarët e Gjykatës Kushtetuese. Por Komisioni i...

13 vende të BE hartojnë një draft, nismë për hapjen e negociatave të Shqipërisë

13 vende anëtare të BE ndërmarrin nismë për hapjen e negociatave të shqipërisë.          Mësohet se nisma u...

Lajmet e fundit