Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
2.1kmh
0 %
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
35 °
Enj
36 °
E diel, 3 Korrik, 2022

TAG

draft pakti per universitetin

Publikohet DRAFTI i qeverisë për Universitetin: Përgjysmim tarifash, rritje e buxhetit për arsimin, kartë studenti dhe 10 premtime të tjera (E PLOTË)

Kryeministri Edi Rama publikon të plotë draftin e paktit për Universitetin, që parashikon realizimin e një sërë pikave, të kërkuara nga studentët por edhe...

Lajmet e fundit