Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

draft marreveshja

“Draft-marrëveshja për t’u kthyer në Parlament”, vjen reagimi ZYRTAR i PD

Mbrëmjen e sotme, pas mbylljes së protestës së opozitës, në media qarkulloi një draft-marrëveshje që thuhej se ishte hartuar nga Partia Demokratike dhe kishte...

ZBULOHET DRAFT MARRËVESHJA: Ja shtatë KUSHTET e PD që të RIKTHEHET NË PARLAMENT dhe të heqë dorë nga PROTESTAT

Një draft-marrëveshje po qarkullon në mediat online, që ka për qëllim zgjidhjen e krizës politike në vend. Marrëveshja e publikuar nga...

Lajmet e fundit