Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
73 %
0kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
36 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
E hënë, 27 Qershor, 2022

TAG

draft marreveshja ps pd

“Draft-marrëveshja për t’u kthyer në Parlament”, vjen reagimi ZYRTAR i PD

Mbrëmjen e sotme, pas mbylljes së protestës së opozitës, në media qarkulloi një draft-marrëveshje që thuhej se ishte hartuar nga Partia Demokratike dhe kishte...

ZBULOHET DRAFT MARRËVESHJA: Ja shtatë KUSHTET e PD që të RIKTHEHET NË PARLAMENT dhe të heqë dorë nga PROTESTAT

Një draft-marrëveshje po qarkullon në mediat online, që ka për qëllim zgjidhjen e krizës politike në vend. Marrëveshja e publikuar nga...

Lajmet e fundit