Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

draft i perbashket

PS dhe PD draft të përbashkët, zbardhen rekomandimet e KSPA për Shqipërinë

Ditën e djeshme Komiteti i Stabilizim-Asocimit përmbylli takimin e tij të 12 në Tiranë. Ndërkohë opozita dhe mazhoranca kanë arritur të dain në një...

Lajmet e fundit