Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dr.Myftar Torba

“Asnjë mjek s’rri në spital po s’i dhanë bakshish”, kirurgu Torba kërkon të lejohet rryshfeti: S’jemi në diktaturë, 800 mijë lekë janë pak

Sot paradite, mjekët e spitalit të Traumës protestuan pas ndalimit të dy kolegëve, të cilët akuzohen për korrupsion. Dy mjekët, Serdi Memini dhe Ervin Sulaj...

Lajmet e fundit