Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
46 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dr. Han Jo Kim

Kirurgu zbulon jetën e dyfishtë të gruas, mashtronte burrin dhe fitonte deri në 700 mijë $ për shërbime sek*uale (EMRAT)

Një mjek kirurg është divorcuar nga gruaja e tij, ish-miss, duke deklaruara në gjykatë se ka zbuluar se bashkëshortja e tij, bënte punë seksi. Dr....

Lajmet e fundit