Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

Dr Ghebreyesus

Presidenti Meta takon kreun e OBSH, thotë se e ka njohur Dr.Ghebreyesus me pasojat e Covid në Shqipëri

Presidenti Ilir Meta njofton se është takuar në Romë me Drejtorin e Përgjithshëm të OBSH, Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, dhe e ka njohur atë...

Lajmet e fundit