Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
51 %
1.5kmh
75 %
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

Dr Flori

“Jeta shkon, kujtimi yt mbetet”, 8 vite pa të, djemtë e “West Side Family” kujtojnë Dr. Florin kështu

Më 17 nëntor 2014 pjesëtari i grupit “West Side Family”, këngëtari i njohur. Dr.Flori, ndërrroi jetë duke lënë zemërthyer familjen dhe gjithë miqtë e...

FOTO/ E la vetëm 2 muajsh, shikoni sa është rritur djali i Dr. Florit

Ndonëse kanë kaluar vite që Dr.Flori nuk është mes nesh, familjarët, miqtë dhe fansat e kujtojnë gjithmonë. Miqtë e Dr.Florit për asnjë moment nuk...

Aurela Gaçe “rikthen në jetë” Dr. Florin, dy bombat e muzikës shqiptare do të këndojnë së bashku

Aurela Gaçe dhe Stine kanë bërë me dije se sot do të sjellin një bashkëpunim të ri muzikor. Mirëpo, pjesë e këtij projekti, edhe...

Djali i Dr Florit mbush sot 5 vjeç, bashkëshortja dhe miku i këngëtarit emocionojnë me urimet

Danieli, djali i të ndjerit Dr Flori feston sot 5-vjetorin e lindjes dhe në këtë ditë të veçantë, s’kishte si të mungonte një urim...

‘Gjithçka ishte më e thjeshtë me Dr Florin’, Landi Hysi tregon për MISION që ka ndërmarrë

Artisti Landi Hysi, i sapokthyer nga Lojërat Olimpike speciale të Abu Dhabi, ka deklaruar në emisionin “KafeIN”, se mungon vëmendja ndaj fëmijëve me aftësi...

I biri kryen ndërhyrje kirurgjikale në kokë, bashkëshortja e Dr. Florit rrëfen momentin e vështirë: Nuk do e harroj kurrë atë që përjetova

Bashkëshortja e të ndjerit Dr. Flori ka kaluar një tjetër moment të vështirë.   Përmes një postimi një rrjetet sociale, Blerina...

Sot do të mbushte 40 vjeç! Ja si e kujton miku i tij më i mirë Dr.Florin

Sot Dr. Flori do të mbushte plot 40 vite, në qoftë se do të ishte ende në jetë. Miku I tij...


Lajmet e fundit