Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
51 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dr Anthony Fauci

Paralajmëron mjeku amerikan: Numri i rasteve me koronavirus do të rritet kur SHBA të fillojë rihapjen

Drejtori i Institutit Kombëtar për Alergjitë dhe Sëmundjet Infektive, Dr. Anthony Fauci tha ditën e djeshme se rastet e COVID-19 do të rriten kur...

Lajmet e fundit