Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
3.6kmh
0 %
Mër
30 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

Dr. Anthony Fauci

Doktor Fauci: Nëse je i vaksinuar, lëre mënjanë maskën kur je jashtë

Drejtor i Institutit Kombëtar të Alergjisë dhe Sëmundjeve Infektive në SHBA, Dr. Anthony Fauci ka deklaruar se njerëzit e vaksinuar kundër Covid-19 nuk kanë...

Lajmet e fundit