Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
34 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022

TAG

dpeuteti

E BUJSHME/ Zbulohen emrat: Deputeti i ri i PS-së dhe ish-ministri i LSI-së do të shpallen së shpejti “NON GRATA” nga SHBA

Ish-ministri i LSI-së Lefter Koka dhe dhe deputeti i ri i Partisë Socialiste, Orlando Rakipi, do të shpallen "non grata" nga Departamenti Amerikan i...

Lajmet e fundit