Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
83 %
2.1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

dpd

Drejtoria e Përgjithshme Detare jep njoftimin e rëndësishëm, ja udhëtimet me traget që do të ndalohen

Drejtoria e Përgjithshme Detare ka njoftuar për udhëtimet që do të ndalohen nga dita e sotme. Udhëtimet me mjetet e transportit...

DPD jep DETAJE për djegien e anijes ‘Aquamarine’, EMRAT e 5 personave që ndodheshin në bord, si i shpëtuan flakëve

I kerkojme nga Rregjistri Detar Shqiptar si organi kontrollues dhe çertifikues i anijeve qe te marrin masa dhe te te jenë te rreptë...

Lajmet e fundit