Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Hën
37 °
Mar
38 °
Mër
36 °
Enj
35 °
Pre
31 °
E hënë, 4 Korrik, 2022

TAG

doze perforcuese

SHBA, paneli i ekspertëve mbështet dozën përforcuese të vaksinës Pfizer vetëm për të moshuarit dhe më të rrezikuarit

Një panel këshillimor federal me influencë refuzoi me shumicë dërrmuese një plan të premten për t'i dhënë pjesës më të madhe të amerikanëve vaksinën...

Lajmet e fundit