Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
E mërkurë, 29 Qershor, 2022

TAG

doze e dyte

Taulant Balla merr dozën e dytë të vaksinës anti-Covid dhe u bën thirrje studentëve: Bëni vaksinën dhe zhvilloni mësimin normalisht

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Tualant Balla sot ka marrë dozën e dytë të vaksinës kundër Covid-19. Balla së bashku me disa studentë janë...

Pedagogët, mësuesit dhe edukatorët marrin dozën e dytë të vaksinës anti-Covid, Manastirliu: Më pas do të vijojmë…

Mësuesit, pedagogët dhe ekukatorët ditën e sotmedo të marrin dozën e dytë të vaksinës anti-Covid. Ministrja, Ogerta Manastirliu ka shkuar për të parë procesin e...

Lajmet e fundit