Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

dosje

Për herë të tretë/ Gjykata i kthen SPAK dosjen e ish-gjyqtarit Fatos Lulo: Hetimi ka mangësi të mëdha!

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), i ka kthyer për herë të tretë SPAK dosjen e ish-gjyqtarit të Gjykatës Kushtetuese...

“Me kokë” në dosje e dokumente, çfarë po paralajmëron Monika Kryemadhi? (FOTO)

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi ka publikuar pasditen e sotme një foto në rrjetet sociale, duke punuar mbi disa dosje e dokumente, e shoqëruar...

HETIMET E SPAK / Artan Hoxha e thotë hapur: “Korrupsion që shkon LART”! Lala: Tani dorëzoi intervista të PAPUBLIKUARA, dosja u hap nga një...

Gazetari Artan Hoxha ka treguar detaje të reja për atë çka ka dëshmuar në Strukturën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar. "Kam dhënë...

SPAK zbarkon në Bashkinë e Fierit, prokurorët marrin dosjet e tenderave të firmosur nga Armando Subashi

Prokurorët e SPAK kanë zbarkuar sot në Bashkinë e Fierit. Newsbomb.al mëson nga burimet se prokurorët kanë marrë tre dosje që kanë lidhje me...

Rishortohen 5,200 dosje të pashqyrtuara në Gjykatën e Lartë, përfshihen gabimisht 43 çështje të tjera, mes tyre ajo e Saimir Tahirit

5,200 doje të pashqyrtuara që presin në radhë në Gjykatën e Lartë, janë rishortuar nga institucioni më i lartë i drejtësisë në Shqipëri. Mes...

U futën me duar bosh në takimin me Kryemadhin, përfaqësuesit dalin me dy dosje, ja çfarë u dha kryetarja e LSI përfaqësuesve të OSBE

Delegacioni i vëzhguesve të OSBE-ODIHR ditën e sotme ka zhvilluar një takim me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi. Përfaqësuesit e ODIHR hynë “me duar bosh”...

Paralajmëron gazetarja: Së shpejti mund të kemi një dosje tjetër kriminale, i përket qytetit të Elbasanit

Gazetarja e kronikës Anila Hoxha informoi mbrëmjen e sotme në emisionin "Open" se shumë shpejt drejtësia mund të ketë një tjetër dosje kriminale në...

VIDEO: Çfarë kishte në BAGAZHIN e makinës së prokurorit NDOJ, hetuesit nxjerrin THASËT me…

Ky është momenti kur hetuesit nxjerrin nga bagazhi i makinës me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit Arjan Ndoj thasë me dokumente. ...

Dosja ‘Habilaj’, dështon sërish seanca tek Krimet e Rënda (ARSYEJA)

Shtyhet për herë të tretë seanca te Krimet e Rënda ndaj grupit Habilaj. Mësohet se seanca u shty pasi nuk janë...

Raporti i Institutit për Krimet e Komunizimit/ Lleshaj: Ish-drejtori i arkivit në ministrinë e Brendshme publikon çdo ditë dosje sekrete në media

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj mbajti fjalën e tij lidhur me raportin vjetor për vitin 2018 nga Institutit i Studimeve të Krimeve dhe Pasojave...

Lajmet e fundit