Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

dosja

DOSJA 339/ Kërkohet ekstradimit në Itali i kreut të BANDËS së Shijakut (EMRI)

Teksa kanë kaluar 8 muaj nga realizimi i operacionit Vol-Vo 4, Italia ka kërkuar ekstradimin e Hajri Seferit, i dyshuar si një nga krerët...

REFORMA NË DREJTËSI/ Nga lidhjet farefisnore, njohjet, favorizimet, sigurimsat, gjyqtarët… Çfarë i dorëzoi opozita zyrtares Europiane (DOSJA E PLOTË- EMRAT)

Genoveva Ruiz Calavera, Drejtoresha për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Evropian dhe Shefe e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM) vizitoi dy ditë më parë Tiranën...

Hidhet shorti te Krimet e Rënda, përcaktohen gjyqtarët që do shyrtojnë dosjen e Klement Balilit

Në Gjykatën e Krimeve të Rënda është hedhur shorti për caktimin e trupës gjykuese që do të shqyrtojë dosjen e Klement Balilit. ...

Në dosjen e Dakos është edhe një deputet i LSI? Përgjigjet Monika Kryemadhi

Kryetarja e LSI  Monika Kryemadhi u fut në një lidhje live në emisionin “Të Paekspozuarit”, mbrëmë për të folur për përgjimet e grupit të...

Dosja e vëllait të Xhafajt, reagon Vasili: Rama ç’fajsohet përmes Lu, është koha që Amerika…

Pasi kryeministri Edi Rama reagoi për dosjen e vëllait të ministrit Xhafaj duke thënë nëse do të kishte një grimcë përgjegjësi të ministrit të...

KUSH e ‘groposi’ dosjen e Arbi Çekajt, procedimi i vitit 2015 dhe “karshillëku” i Prokurorisë (DETAJE)

613 kilogram kokainë të kapura në kamionin me banane të 'Arbi Garden' me pronar Arbri Çekajn në Portin e Durrësit më një rrugë të...

Skandali i rrugëve, ja ku gabuan Andi Toma,Dashamir Xhika dhe biznesmenët

Dy ish-drejtorët e ARRSH Andi Toma dhe Dashamir Xhika që momentalisht mbahen të izoluar në burgun e Bradasheshit në Elbasan, kanë firmosur dy pagesa...

Hapja e dosjeve Kennedy: Informacione tronditëse mbi vdekjen e Marilyn Monroe

  “Kur ai nuk e bëri këtë”, shkruhet në libër, ajo ‘kërcënoi se do ta bënte publike marrëdhëniet e tyre’, e cila do...

‘Ka ardhur dosja nga Italia, implikon ish drejtuesin e policisë’

Një dojse tjetër ka mbërritur nga Italia dhe tashmë gjendet në Prokurorinë e Krimeve të Rënda. Sipas gazetarit Julian Kasapi, dosja implikon...

Lajmet e fundit