Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

dosja

PS e do jashtë Kuvendit, Meta: Në 1 shtator PADIS Autoritetin e Dosjeve, do jem 25 vite në politikë

Kreu i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi sot se do të padisë në 1 shtator Autoritetin e Informimit të Dosjeve (AIDSSH...

I përfshirë në dosjen e ish-Sigurimit? Meta: Jam 1 milionë % i pastër, jam verifikuar që në kohën e të madhërishmit Berisha

Ish-presidenti Ilir Meta është ndalur sëridh në lidhje me daljen e emrit të tij si ish-bashkëpuntor i Sigurimit të Shtetit. Meta tha se ai është...

Enkelejd Alibeaj refuzon të njihet me dosjen sekrete të Ilir Metës: Për mua dhe PD, kanë rëndësi standardet, jo emrat e përveçëm

Kreu i Grupit Parlamentar të PD në Kuvend, Enkelejd Alibeaj thotë se ka refuzuar të njihet me detajet e dosjes sekrete për Ilir Metën,...

Frrok Çupi: Amerika ka informacion dhe shpejt do e ndajë dosjen e Berishës nga ajo e Ilir Metës! Protesta ishte kot, nuk ja vari...

Analisti dhe botuesi Frrok Çupi, thotë se protesta e mbajtur sot në Tiranë ishte kot dhe Sali Berishës nuk ja vari askush. Sipas tij,...

Dosja e celulës së spiunazhit, zbardhen EMRAT: Ish-drejtori i SHISH dhe disa ish-operativë u dhanë informacione sekrete rusëve

Dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror e përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitin 2021 dhe...

Vrasjet e bujshme në vend, ZBARDHEN AKUZAT ndaj Nuredin Dumanit dhe “ushtarit” të tij, të akuzuar për disa ekzekutime

Është zbardhur dosja e plotë e Nuredin Dumanit, i cili akuzohet i përfshirë në ngjarjet më të bujshme kriminale në vend. Nuredin Dumani sipas dosjes...

Shorti për dosjen Becchetti hidhet nesër, Gjykata e Apelit jep informacion për dënimin me 17 vite burg të biznesmenit italian

Gjykata e Apelit në Tiranë ka dhënë sot informacion për dosjen e biznesmenit italian Francesco Becchetti. Shorti për gjykimin e kësaj dosje do të...

Ylli Ndroqi nuk humb kohë, dërgon dosjen në SHBA dhe kërkon të rishikohen sanksionet ndaj tij

Biznesmeni Ylli Ndroqi thotë se ka paraqitur kërkesën me shkrim pranë Departamentit të Thesarit të SHBA-së, ku kërkon rishikimin e vendimit të renditjes së...

Nuredin Dumani përfundon në SPAK, Prokuroria e Elbasanit shpall “moskompetencë” dhe e dërgon te prokurorët e posaçëm

Nuredin Dumani, një nga personat më të kërkuar në Shqipëri deri pak ditë më parë, do të hetohet nga prokurorët e posaçëm të SPAK,...

Dosja e Fatos Tushes dhe zyrtarëve të Lushnjes kalon në gjyq, ish-kryebashkiaku akuzohet për 28.5 milionë lekë

Dosja e ish-kryebashkiakut të Lushnjes Fatos Tushe dhe 10 zyrtarëve të tjerë të Bashkisë, ka kaluar në gjyq dhe tashmë pritet që këta zyrtarë...

Lajmet e fundit