Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

dosja gerdeci

Dosja “Gërdeci” kalon në GJKKO, caktohet gjyqtari i çështjes që do të gjykojë Fatmir Mediun

Erjon Çela do të jetë gjyqtari i çështjes “Gërdeci” që do të gjykojë ish-nministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu.Dosja “Gërdeci” ka kaluar në GJKKO pasi...

Gjykata e Lartë shpall moskompetencën, dosja e Fatmir Mediut pritet të kalojë në GJKKO për rihapjen e hetimeve të “Gërdecit”

Gjykata e Lartë ka shpallur moskompetencën për shqyrtimin e kërkesës së Prokurorisë së Posacme për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar për rihapjen e çështjes...

Lajmet e fundit