Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

dosja 339

Përfundon gjykimi i dosjes 339/1, GJKKO dënon me 9 vite burg të akuzuarit, shpallet i pafajshëm nipi i ish-deputetit të PS

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO) ka përfunduar ditën e sotme gjykimin e dosjes 339/1. Në njoftim thuhet se janë dënuar...

“Niçja i Shijakut” kallëzon për “Shpërdorim detyre” gjyqtaren speciale, thotë se ka mbajtur me forcë çështjen e tij

Altin Avdyli, i arrestuar në kuadër të “Dosjes 339” kallëzon për “Shpërdorim detyre” Saida Dollanin, gjyqtare në Gjykatën e Posaçme të Apelit për Korrupsionin...

‘Futëm 25 copë në fund, mos e rruj k…’, Gazment Bardhi publikon bisedën nga dosja 339: Mashtrim që i dha Ramës 10-15 deputetë më...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka publikuar detaje nga dosja 339, e cila ka të bëjë me vjedhjen e votave në...

Dosja 339, komisionerët zgjedhorë nuk do hetohen nga SPAK dhe GJKKO, kompetenca i kalon Prokurorisë Durrës

Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka shpallur moskompetencë për dosjen 339 dhe çështjen e hetimit ndaj komisionerëve të Shijakut, të cilët akuzohen për krim zgjedhor....

SPAK preu fletë-arrestet për 2 ish-komisionerët e vdekur, njësoj si procesi ndaj Papës para 1 mijë vjetësh (HISTORIA)

Nga Klodian TOMORRI Titulli i autorit: Synodus Horrenda e Drejtësisë së Re Në vitin 897, Kisha Katolike nisi një proces gjyqësor...

Zgjaten hetimet për ‘Vol-vo 4’, Astrit AVDYLI ‘sfidon’ gjyqtarët: Bëj 50 vite burg po më gjetët 1 provë (ÇFARË THA SOT NË SEANCË)

Po na mbani në burg padrejtësisht, nuk kemi asnjë lidhje me njëri- tjetrin. Nuk ka asnjë provë që na lidh ne me trafikun...

Braçe e pranon: Përgjimet e “Bild” dëmtuan qeverinë në planin moral dhe etik

Erion Braçe pranon se përgjimet e “Bild” kanë dëmtuar qeverinë në planin etik dhe atë moral. Zëvendësi i kryeministrit Edi Rama...

Përgjimet e “dosjes 339”, Prokuroria merr në pyetje 8 persona

Tetë persona janë marrë në pyetje nga Prokuroria e Krimeve të Rënda gajtë kësaj jave lidhur me përgjimet e dosjes së bujshme “339”. ...

PËRGJIMI 4/ Drejtori i MB-së telefonon mësuesin: Ai do nja 200 mijë lekë, thotë kam katër vota (E PLOTË)

Publikohet përgjimi i katërt në gazetën gjermane “Bild” nga dosja “339” për shitblerjen e votës. Në këtë përgjim del sërish duke...

Dako për përgjimet: Gjithçka e sajuar nga opozita që të ndezin protestën nesër

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako ka folur sërish për bisedat telefonike të përgjuara me Astrit Avdylajn, të cilat u publikuan në gazetën gjermane “Bild”....

Lajmet e fundit