Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

Doris Pack

Vjosa Osmani vlerëson me “Urdhrin e Lirisë” Doris Pack: I keni shërbyer njohjes dhe promovimit të shtetësisë së Kosovës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka vlerësuar me “Urdhrin e Lirisë” ish-anëtaren e bundestagut gjerman dhe Parlamentit Europian, doris Pack, për kontributin që ajo...

Kujtim Gjuzi nxjerr zbuluar deputetin e PD-së: Kishte hartuar rezolutën e “zezë” për myslimanizmin në Shqipëri, që të mos futemi në Europë

Krei i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka treguar sot në emisionin “Pasdite në ABC”, një moment nga konferenca në Vjenë ku është diskutuar për...

2 ditë para zgjedhjeve, Presidentja e PPE Doris Pack mesazh shqiptarëve: Të dielën votoni ndryshimin dhe Lulzim Bashën! E sigurt se PD do të...

Presidentja e Forumit të Grave të Partisë Popullore Europiane, Doris Pack me anë të një videomesazhi ka inkurajuar shqiptarët që të mbështesin Partinë Demokratike,...

‘Beteja me Dvoranin’/ Meta merr mbështetjen e Doris Pack, shpërndan videon e kreut të KED  

 Ish eurodeputetja gjermane, Doris Pack, ka mbështetur presidentin Ilir Meta në luftën e tij për të mbrojtur Kushtetutën e Shqipërisë. Me...

Betimi i Arta Vorpsit te noteri, ish-eurodeputetja Doris Pack: Antikushtetuese, BE duhet të veprojë!

Ish-eurodeputetja Doris Pack ka reaguar në lidhje me procesin e plotësimit të vakancave për ngritjen e Gjykatës Kushtetuese. Pack komenton rastin e gjyqtares Arta...

Dështimi i negociatave, Doris Pack: Shqipëria të zbatojë kushtet e Bundestagut

“Shqipëria duhet të nisë më zbatimin e kushteve të vendosura nga Bundestagu gjerman për t’u bërë gati për hapjen e negociatave”. Kështu është shprehur...

Teatri Kombëtar, Doris Pack i drejtohet Ramës: Pse po e prish, ti je artist

Shoqata Çamëria i ka dhënë ditën e sotme titull mirënjohje ish-eurodeputetes doris Pack, për kontributin e dhënë në çështjen e Çamërisë, ndërsa Pack falenderoi...

Arsimi i lartë në vend, Basha krah Doris Pack: Zonja do të shokohet kur të mësojë se…

Kreu i PD Lulzim Basha është duke zhvilluar një takim me pedagogë dhe përfaqësues të arsimit të lartë në vend. Në...

Doris Pack bën deklaratën e fortë nga Shkodra: Jam e shokuar nga situata e kriminalitetit

Presidentja e Forumit të Grave të PPE-ve Doris Pack ka qenë sot e pranishme në Shkodër, nga ku bëri një deklaratë të fortë teksa...

Lajmet e fundit