Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

dorina kuka

Tumori i mori jetën, Lindita Nikolla zemërthyer për humbjen e drejtoreshës Dorina Kuka: Një mike e rrallë, do na mungosh!

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla, ka reaguar pas ndarjes nga jeta të drejtorëshës dhe anëtares së këshillit Bashkiak Tiranë, Dorina Kuka. Përmes një postimi në...

E TRISHTË/ Nuk arriti të mposhte tumorin për herë të dytë, ndahet nga jeta drejtoresha e shkollës 9-vjeçare “Ali Demi”

Mësuesja dhe njëkohësisht drejtoresha e shkollës 9-vjeçare “Ali Demi”, Dorina Kuka, ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë më sëmundjen e rëndë. Prej kohësh...

Lajmet e fundit