Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Dorian Kalo

Depoja e armëve në Yzberisht, zbardhet dëshmia e një prej të arrestuarve: Nuk kam lidhje, bëj piktura dhe punoj si berber

Ervis Bakalli dhe Dorian Kalo kanë dalë sot përpara gjykatës për t’u njohur me masën e sigurisë, pasi dy ditë më parë banesën e...

PAMJET nga punishtja e ARMËVE në Yzberisht, emrin e Dorian Kalos e nxorri i penduari i drejtësisë Enver Jamaku

Një punishte e madhe e modifikimit të armëve të zjarrit është zbuluar gjatë aksionit në orët e natës nga policia në një banesë tre...

Lajmet e fundit