Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

dorian ducka

“E sikur prapa diellit të shkojë do japë llogari”, Berisha: Deputetët e PD-së do bëjnë përpjepkje të jashtëzakonshme për të arritur qëllimet e tyre

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka mbledhur ditën e sotme Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike. Me bindje të plotë  ai u shpreh se Edi Rama do...

Gafa e Sali Berishës, ngatërron Dorian Duçkën me Gjergj Kostën (FOTO)

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka publikuar një foto pak më parë, ku akuzon Olsi Ramën, vëllain e kryeministrit për lidhje me kompaninë...

Monika Kryemadhi tregon detaje për foton e Metës me Dorian Duçkën, Agron Nezën dhe kinezët

Deputetja Monika Kryemadhi i është bashkuar pak momente më parë protestës së thirrur nga opozita në Tiranë. Ajo është shprehur për gazetarët se sot...

Shkëlzen Berisha reagon për foton me Dorian Duçkën: Po udhëtoja me avion linje, sekseri i Ramës insistoi të bënim selfie

Djali i ish-kryeministri Sali Berisha thotë se me Dorian Duçkën nuk e lidh asgjë. Shkëlzen Berisha reagon pas një fotoje "të rrjedhur" pasditen e...

Sali Berisha e quan “mafioz ndërkombëtar”, por del një foto e Dorian Duçkës me djalin e tij

Dorian Duçka është sulmuar ashpër nga ish-kryeministri Sali Berisha ditët e fundit, pas skandalit me ish-zyrtarin e FBI-së Charles McGonigal dhe lidhjet e tij...

Në qendër të skandalit “McGonigal”, Dorian Duçka “pastron” imazhin në Instagram: Jetoje jetën, mos ki frikë nga asgjë!

Ish-këshilltari i jashtëm i kryeministrit Edi Rama, Dorian Duçka është një ndër personat e përmendur në dosjen amerikane të arrestimit të Charles McGonigal, ish-drejtori...

New York Times: Të dhënat për dosjen “Muzin” në SHBA dolën nga zyra e Edi Ramës! Agron Neza ia transmetoi FBI, Dorian Duçka pagoi...

Gazeta më e madhe amerikane New York Times, ka përmendur kryeministrin Edi Rama dhe dy shtetasit e tjerë shqiptarë, Agron Neza dhe Dorian Duçka,...

Berisha s’ndal akuzat ndaj Ramës, nuk “kursen” as ish-këshilltarin e tij: Dorian Duçka është ndërlidhës me kartelin “Sinaloa”

Ish-kryeministri Sali Berisha në një deklaratë për mediat ditën e sotme ka folur sërish lidhur me çështjen e ish-agjentit të FBI-së, McGonigal dhe lidhjet...

Edi Rama shkruan gjerë e gjatë për akuzat: Mal i madh mbarsur me fantazi dhe ligësi, do të pjellë edhe më pak se një...

"Deri dje thoshin Edi Rama dhe Sorosi, sot thonë Edi Rama dhe zyrtari i lartë i FBI, por si njëra si tjetra bien përtokë...

Jo vetëm kushëriri i parë i Ilir Metës, Dorian Duçka është djali i dajës së ish-ministres së PS

Dorian Duçka, ish-këshilltari i jashtëm i Edi Ramës që përmendet në dosjen e ish-drejtorit të FBI në SHBA, nuk është vetëm lidhje familjare e...

Lajmet e fundit