Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

dorehiqet basha

Shkullaku kërkon dorëheqjen e Bashës: Ngriu në 40 gradë celcius

I ftuar në emision “Opinion” gazetari Armand Shkullaku është shprehur se kjo situatë përplasjesh në Partinë Demokratike pritej pas humbjes së thellë në zgjedhje....

Avokati i njohur zbulon ‘zëvendësuesin’ e Lulzim Bashës në krye të PD-së

Avokati Spartak Ngjela, i ftruar në emisionin e gazetares Rudina Xhunga në Vizion Plus, ka komentuar reagimin e figurave demokrate, kundër Bashës. ...

Lëvizja “Basha ik”, Flet Topalli: Pse s’jam te lista

Jozefina Topalli, e cila nuk u kandidua nga Basha në Shkodër ka folur për herë të parë për lëvizjen “Basha ik”. Topalli...

Basha nuk dorëhiqet, Besnik Mustafaj: Nuk ke më të drejtë të hysh në zyrë

Ish-ministri i PD-së, publicisti dhe shkrimtari Besnik Mustafaj i ftuar në “Studio e Hapur” tha se me deklaratën për të ngrirë funksionet e tij...

“Lulzim Basha, ky humbës i madh”

Profesior Përparim Kabo, në një status në Facebook, ka renditur disa nga dështimet më të mëdha në karrierën e kreut të PD-së Lulzim Basha,...

Lajmet e fundit