Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

donjeta kosumi

E dashuruar larg syve të njerëzve, dikur bënte namin, ja çfarë po ndodh me Kallashin

Dikur Donjeta Kosumi, e njohur me emrin Kallashi bënte namin me kërcimet dhe videot e saj në rrjetet sociale. Mirëpo, tashmë janë bërë katër vite...

Një vallëzim falas nga Donjeta Kosumi “aka” Kallashi (Video +16)

Normalisht do t’ju duhej të paguanit për të parë disa nga performancat më “hot” të kërcimtares dhe këngëtares Donjeta Kosumi, e njohur gjerësisht si...

Mbrëmë pas mesnate humb jetën kërcimtarja, Kallashi në zi

Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si Kallashi ka humbur mikeshën e saj, Arin. Kërcimtarja e cila ka punuar me Kallashin ka humbur...

Donjeta Kosumi befason fansat herët në mëngjes, ja çfarë poston

Këngëtarja nga Kosova, Donjeta Kosumi, e njohur edhe si Kallashi, ka postuar një foto tepër provokuese në profilin e saj. Në orën...

Lajmet e fundit