Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

Donial Drolli

Operacioni “Shpirti”, zbulohen dy personat e tjerë që bashkëpunuan me drejtësinë, kush është “shefi” që tregoi emrin e prokurorit të Vlorës dhe trafikantin që...

Janë zbardhur nga Oranews dhe dy emrat e tjerë të të penduarve të drejtësisë që kanë bashkëpunuar me autoritetet italiane dhe shqiptare, gjë që...

Lajmet e fundit