Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Donaldo Lushaj

613 kg kokainë e fshehur mes bananeve, Arbër Çekaj kërkon pafajësi, caktohet data e vendimit final (DETAJE)

Gjykata e Apelit të Tiranës ka caktuar të shpallë më 18 qershor, në orën 09:30 vendimin përfundimtar ndaj Arbër Çekajt, Armando Pezakut dhe Donaldo...

14 vite burg për 613 kg kokainë mes bananeve, Gjykata rrëzon Arbër Çekajn, pronari i “Arbri Garden”: Nuk dua të mbrohem më nga Maks...

Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj, pronar i kompanisë së bananeve “Arbri Garden”, për të mos pranuar gjykimin e shkurtuar. Më herët,...

“I çoj mill partizanëve”, flasin për herë të parë dy të arrestuarit e kokainës në Portin e Durrësit

Flasin për herë të parë Donaldo Lushaj, 25 vjeç, lindur në Tropojë dhe banues në Tiranë dhe Armando Pezaku, 25 vjeç, lindur dhe banues...

Lajmet e fundit