Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

donaldi

VIDEO/ Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri filmohen në rrugët e Tiranës

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 ishin rivalë, mirëpo jashtë saj Iliri dhe Donaldi kanë treguar që gëzojnë një miqësi të bukur. Së fundmi,...

Nga tradhtia e rikthimet te dasmat dhe dashuritë “sekrete”, 2022 viti i Vip-ave shqiptarë, ngjarjet më të BUJSHME

Lamë 2021 me shpresën se 2022 do të ishte një vit i begatë, i qetë dhe plot dashuri. Mirëpo, gabuam, pasi edhe ky vit...

“Vetëm qan si Donaldi i Borës, më vjen turp”, Cllevio zotohet për Stresin: Do shkrij pasurinë time për të

Arkimed Lusha ose i njohur nga të gjithë si Stresi është një nga emrat më të komentuar në “Big Brother Kosova”. Deklaratat dhe gjestet e...

“Nëse ata kanë gjetur lumturinë…”, Beatrix komenton për herë të parë “lidhjen” Donald-Bora

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka komentuar për herë të parë zërat se Donaldi dhe Bora janë lidhur. Bukuroshja shqiptare nga Kosova u përfshi në një...

Dalin VIDEOT e Donaldit dhe Borës, pamje të kapura nga çdo kënd që vërtetojnë se ata janë bashkë

Sapo u zgjuam në mëngjes pamjet e para me të cilat u hasëm në rrjetet tona sociale ishin ato të Borës dhe Donaldit. E teksa...

Donaldi e përmendi në emision, Fifi thotë se do t’a hedhë në gjyq: Ato lulet në tokë, me demek vdiqa unë (VIDEO)

Fifi ka paralajmëruar vëllezërit Veshaj se do t'i hedhë në gjyq, pas një skeçi që ata kanë bërë në emisionin e tyre, i transmetuar...

Donaldi i kërkoi të riktheheshin, Bora Zemani thyen heshtjen dhe i kthen përgjigjen PUBLIKISHT

Prej muajsh Bora Zemani ka qenë një ndër personazhet më të përfolur nga mediat. Historia e saj e dashurisë me aktorin Donald Veshaj e...

Donaldi tregoi se po përpiqet ta RIFITOJË, vjen reagimi i parë nga rrethi i BORËS

Aktori Donald Veshaj ditën e djeshme i “la gojë hapur” të gjithë me deklaratën e bërë. Ai shprehu hapur pendesën për Bora Zemanin dhe...

Me një “gur”, Alban Ramosaj nuk i del inati, thumbon keq Donaldin dhe Borën: Nëse…

Saga e lajmeve Bora-Donald-Trixa vazhdon dhe ndonëse kanë kaluar disa muaj “thumbat” nuk kanë ndërmend të ndalin. Së fundmi ka qenë vëllai i Beatrixës, Albani,...

Nuk ka më dyshime! Donaldi KONFIRMON lidhjen me BORËN, publikojnë foton bashkë

Bora dhe Donaldi kanë qenë çifti më i komentuar gjatë muajve të fundit. Puthja e famshme në shtëpinë e "Big Brother" dhe më pas...

Lajmet e fundit