Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

Donald Veshaj

“Qentë le të lehin…”, ironi dhe “përplasje” virtuale mes Donaldit dhe Luanës për klikimet

Moderatoja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca prej disa ditësh është në qendër të mediave për shkak të rikthimit në ekran pas një...

Foto me Donaldin, Bora Zemani konfirmon pajtimin me aktorin: Na lini të kërcejmë!

Moderatorja Bora Zemani ka konfirmuar pajtimin me Donald Veshaj. Ka qenë vetë Bora që vetëm pak minuta më parë me anë të një postimi...

Të përqafuar në festivalin e Dua Lipës, Donaldi dhe Bora nuk fshihen më, e publikojnë vetë FOTON

Donald Veshaj dhe Bora Zemani ishin për shumë muaj në qendër të mediave rozë, pas përfundimit të edicionit të parë të BB VIP, ku...

Vëllezërit Veshaj kopjojnë fjalë për fjalë skeçin e humoristëve italianë (VIDEO)

Vëllezërit Romeo e Donald Veshaj kanë kompromentuar seriozitetin e Top Channel me skeçin e vjedhur. Faqja në Instagramit ‘Alo kam një pyetje’ ka zbuluar se...

I ngacmuan të fejuarën dhe e shpërfytyruan përgjithmonë, Prokuroria kërkon burg për Romeon e Donaldin, Gjykata e Lartë vendos…

Gjykata e Lartë ka hedhur poshtë rekursin e prokurorisë ndaj çështjes së vëllezërve binjakë Romeo e Donald Veshaj të cilët akuzohen se kanë plagosur...

Donaldi apo Romeo? Zbulohet cili nga binjakët u aksidentua me motor

Ditën e djeshme në aksin Tiranë-Elbasan ndodhi një aksident me motor. Nga fotot që u shpërndanë me shpejtësi në rrjet shihej motor ii shtrirë...

Shoqja e Beatrix Ramosaj tregon si reagoi ajo kur zbuloi “rikthimin” e Borës me Donaldin: Ishim në lokal dhe…

Gjatë këtyre ditëve në mediat kanë bërë bujë fotot e kapura të Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, të cilët  u panë teksa bisedonin në...

I shpërfytyruan fytyrën përgjithmonë vlonjatit, si “gënjeu” Donaldi në Big Brother për sherrin në gjimnaz

Binjakët Romeo dhe Donald Veshaj janë kthyer në “shënjestër” të mediave rozë, pas lajmit se mund të dënohen me burg. Kjo, pasi një ka...

I ngacmuan të fejuarën dhe e shpërfytyruan përgjithmonë, zbardhet sherri mes vëllezërve Veshaj dhe vlonjatit, si ndodhi ngjarja (E PLOTË)

Donald dhe Romeo Veshaj nuk i kanë mbyllur hesapet me drejtësinë dhe më datën 27 maj pritet që Kolegji Penal i Gjykatës së Lartë...

Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë BURGUN për “plagosje të rëndë me dashje”, çështja në Gjykatën e Lartë (DETAJET)

Vëllezërit binjakë Donald dhe Romeo Veshaj rrezikojnë burgun për shkak të një ngjarjeje që ka ndodhur disa vite më parë. Siç raportohet, ata akuzohen për...


Lajmet e fundit