Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

dona kodra

Nuk e paskemi ditur, bukuroshja në klipin e Elgit Dodës qenka motra e gazetarit të njohur shqiptar

Kënga “Fatal Love” e Elgit Dodës në vetëm pak kohë bëri një zhurmë të madhe dhe u pëlqye shumë nga fansat. Si pjesë e...

Lajmet e fundit