Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

dollare

3 milion dollarë për kompensimin e bagëtive të humbura

Qeveria ka miratuar fondin prej 3 milionë dollarësh për kompensimin e fermerëve për gjedhët e dëmtuar nga sëmundja e Dermatozës. Lajmin e bëri të...

SHBA shpenzoi 4.79 trilion dollarë për luftë që prej 9/11

Plot 4.79 trilion dollarë ka shpenzuar dhe pritet të shpenzojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës që prej sulmit terrorist të 11 Shtatorit 2001, sipas...

Organizata “Reago” “zbulon” planin sekret të Sorosit për falimentimin e Shqipërisë

Organizata opozitare “Reago” thotë se ka zbuluar planin sekret të miliarderit George Soros “për të falimentuar Shqipërinë” me ndihmën e politikanëve shqiptarë. ...

Lajmet e fundit