Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

dollare

Dollarët fluturojnë nga makina, mbushet autostrada në SHBA, policia-qytetarëve: Ju lutemi kthejini (Video)

Dera e pasme e një autoblinde që transportonte dollarë është hapur dhe qindra-mijëra kartmonedha kanë fluturuar në autostradën I-285 në Atlanta. ...

Zvicra do t’i kthejë Uzbekistanit 133 milionë dollarë, kapur nga pastrimi i parave, i përkisnin vajzës së ish-presidentit

Zyrih – Zyra e prokurorit të Përgjithshëm zviceran lajmëroi të hënën se do të kthejë 130 milionë franga zvicerane (133 milionë dollar) në Uzbekistan,...

Mijëra euro e dollarë të padeklaruara dhe 350 pulla vizash të falsifikuara, arrestohet shoferi i autobusit në doganën e Kapshticës

Policia Kufitare e Drejtorisë Vendore për Kufirin dhe Migracionin Korçë në bashkëpunim me Sektorin për Hetimin e Krimit Ekonomik e Financiar në DVP Korçë...

KLIENTJA E VITIT/ Lë 1 mijë dollarë bakshish në një sallon bukurie (ARSYEJA)

Në SHBA në qytetin e Karolinës së Jugut, një punonjësje shtatzënë në një qendër bukurie ngeli me gojë hapur kur pa se klientja e...

1.7 milion dollarë për qeverinë shqiptare, Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm

Ambasada amerikane ka bërë një njoftim te rëndësishëm për projektin më të ri "Gratë, Paqja dhe Siguria". Ambasada njofton se qeveria...

Rënia e euros dhe dollarit, kursimet e shqiptarëve zhvlerësohen në mbi 200 milionë euro

Ka një mungesë historike besimi ndaj monedhës vendase, që i ka rrënjët që në kohën e Zogut, kur zhvlerësimi i monedhës kombëtare i bëri...

Fiton 6 milion dollarë në lotari por shikoni çfarë i bën të fejuarës

Në vend që 6 milionë dollarët t’i sillnin fat një çifti në Kanada, ka ndodhur krejt e kundërta. Brenda 5 ditëve...

Lajmet e fundit