Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
4.6kmh
100 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

TAG

dokumentet

Briken Calja pa shpërblim? Ministrja Kushi nxjerr DOKUMENTET: Peshëngritësi ka marrë 200 milionë lekë, trajneri 78 milionë

Ministrja e Arsimit dhe Sportit, Evis Kushi ka publikuar sot disa dokumente që tregojnën se peshëngritësi shqiptar Briken Calja ka marrë shpërblim nga qeveria...

Monika Kryemadhi nxjerr DOKUMENTET: Po bëj gati padinë për SPAK, për inceneratorin e Tiranës

Kryetarja e LSI është duke dhënë një konferencë për mediat me gazetarët, ku po tregon disa dokumente dhe të dhëna që sipas saj, faktojnë...

Zyra e noterit u dogj “papritur”, Ministria e Drejtësisë sekuestron dokumentet e Aleko Anagnostit në Sarandë

Ministria e Drejtësisë raportohet se ka sekuestruar dokumentet e noterit Aleko Anagnosti, zyra e të cilit u dogj "papritur" mëngjesin e sotëm. Zjarri dyshohet...

Presidenca njofton kallëzim penal për Kuvendin: Manipuluan dokumentet që dorëzuan në Gjykatën Kushtetuese! Kanë gisht zyrtarë të lartë

Presidenti Ilir Meta dhe këshilltari i tij ligjor Bledar Dervishaj, kanë lajmëruar paraditen e kësaj të mërkure një kallëzim penal për Kuvendin e Shqipërisë....

Rama njofton lehtësira për qytetarët nga DPSHTRR: Hiqen mbi 60 mijë praktika, njihen dokumentet e makinës në gjuhë të huaj

Kryeministri Edi Rama njofton të tjera lehtësira për qytetarët nga Drejtoria e Shërbimeve të Transportit Rrugor. Mbi 60 mijë praktika në vit që kërkonin...

SHENGENI BALLKANIK, zbardhen tre dokumentet që firmosin sot tre LIDERËT, nga lëvizja e lirë nëpër dogana, tek ndihma në fatkeqësitë natyrore

Dy memorandum mirëkuptimi dhe një marrëveshje ndërshtetërore. Këto janë tre dokumentet që do të firmosen sot në Shkup, pas dsikutimeve në forumin ekonomik, mes...

Aleanca nxjerr DOKUMENTET: Çfarë malli me vlerë 1 miliard lekë është nxjerr nga Teatri Kombëtar pas shembjes?! Në cilën magazinë është vendosur?

Aleanca për Teatrin ka publikuar në faqen zyrtare një dokument që tregon se nga godina e Teatrit Kombëtar janë nxjerr mallra me vlerë 107...

Agron TUFA nxjerr dokumentat dhe publikon listën me 16 EMRA: Vrasësi mbetet vrasës!

Bregushet e Shaqir Vukaj-Faslisë… NGA AGRON TUFA: I fundit që i shpërtheu bregushet e veta tek gazeta e frontit komunist ishte...

PUBLIKOHEN DOKUMENTET që hiqen për të marrë pensionin e pleqërisë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka publikuar dokumentat që duhen për të marrë pensionin. Tashmë duhen vetëm këto dokumente. Dokumentet për moshën Për...

Lajmet e fundit