Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

doktori

“Doktori” thotë mjaft! Ikona e Moto GP njofton tërheqjen

Valentino Rossi thotë mjaft! Piloti i njohur i Moto GP ka njoftuar tëheqjen përfundimtare. Ai ka zhvilluar 26 sezone fantastike, duke bërë arritje të...

Operoi Presidentin e Kosovës, dedikimi emocional i doktorit për Thaçin

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale ditën e djeshme, për shkak të komplikacioneve në veshka. Fatmirësisht...

Nuk e besuan dhe e burgosën, Kina shpërblen familjen e doktorit ‘hero’

Qeveria kineze ka vendosur të shpërblejë familjen e doktorit kinez që paralajmëroi vendin për koronavirusin, por u arrestua për përhapje paniku. ...

Mediat vendase e bënë të vdekur, doktori që paralajmëroi koronavirusin është gjallë

Një spital kinez deklaroi se doktori që paralajmëroi koronavirusin ka vdekur pasi ishte i infektuar. Më pas mediat vendase në Kinë...

PD tha se policia dhunoi gruan në Dibër, doktori i nxjerr bllof: Nuk kishte asnjë shenjë në trup

Pas denoncimit të dhunës ndaj shtetases Afërdita Shehu nga Partia Demokratike, shefi i Urgjencës në Spitalin e Peshkopisë Hajri Lusha ka folur për situatën...

Flet doktori: Si është gjendja e efektives, u dëmtua seriozisht…

Doktori që administroi mjekimin e efektives së policisë Ina Nuka thotë se nuk mund të japë detaje të hollësishme. Megjithatë doktori...

Vjen nga SHBA-ja për pushime Shqipëri, nuk do e besoni çfarë po bën për bashkëfshatarët doktori shqiptar

Gjest për t’u vlerësuar është ai i doktorit Angjelin Shtjefni, shkruan newsbomb.al.   Doktori jeton dhe punon në SHBA, por teksa...

Humbi pacientin dhe mikun e tij të dashur, shpërthen mjeku i QSUT: I meritojmë plotësisht bastardët

Mjeku i njohur Tritan Kalo, ka humbur dy ditë më parë pacientin dhe mikun e tij, ish-futbollistin Perikli Dhalën, ndërkohë që ka shpërthyer kundrejt...

Doktori shqiptar “shëron” kanadezen në bordin e avionit, ja ç’ka bërë zonja që EMOCIONOI shqiptarin

Tritan Kalo, doktori shqiptar nuk ka ngurruar të ndajë me miqtë e tij virtualë një letër që ka marrë ditën e sotme nga Kanadaja,...

Lajmet e fundit