Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

dokoteke

Metoda më e re në diskotekë, nëse porositni pije deri në 500 euro e merr vesh gjithë lokali

Të gjithë jemi hasur nëpër diskoteka me fishekzjarre dhe brohoritje nga kamarierët kur merren pije të shtrenjta, mirëpo një metode e re shërbimi është...

Lajmet e fundit