Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

dogecoin

Izraeli sekuestron mbi 70 portofole digjitale me kriptomonedha që përdoreshin nga Hamas, mbanin edhe Dogecoin

Izraeli ka sekuestruar sasi të mëdha të kriptomonedhave për të cilat thotë se i përkisnin organizatës islamike Hamas. Hamas që është klasifikuar si grup terrorist...

Kreu i Bankës së Anglisë: Kush ka investuar në kriptomonedha, do t’i humbasë të gjtha paratë

Guvernatori i Bankës së Anglisë thotë se kriptomonedhat nuk kanë asnjë vlerë të perceptuar dhe se njerëzit që investojnë në to duhet të jenë...

Lajmet e fundit